detgis logo
eturkiye
eturkiye
emevzuat
resmi gazete
egenelge

misyonvizyon
Derneğimiz DSO ziyaretinde

Denizli Sanayi Odasının geçtiğimiz iki dönem de Yönetim Kurulu Başkanı olan Müjdat KEÇECİ, 38 üyeden oluşan Denizli Sanayi Odası’nın yeni Meclisi tarafından oy çokluğuyla tekrar Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi.
DETGİS Başkanı İsa Dal ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Mukaddes Başkaya, Mustafa Koltuksuz ve Cevat Akçil'in katılımlarıyla gerçekleşen ziyarette, Dal ''DSO 2013 seçimleriyle göreve devam diyen DSO Y.K Başkanı Müjdat Keçeci'yi tebrik etti ve başarılarının devamını diledi. DETGİS Başkanı İsa Dal, Derneğin çalışmalarından ve yeni hazırladıkları projelerinden bahsetti.

DSO Y.K Başkanı Keçeci, ''DETGİS'in Sektörel bir STK olarak ciddi bir ivme kazandığı herkesçe bilinen bir olay, DETGİS'in çalışmalarını ve sektöre faydasını basın aracılığıyla da takip ediyor ve destekliyoruz'' dedi. Keçeci ayrıca; DETGİS'in başlatmış olduğu ve Denizli Milli Eğitim Müdürlüğüyle de karşılıklı imzaladığı protokol ile de resmiyet kazanan ''Mesleki Eğitim için İşbirliği'' projesinde DETGİS'in ve DSO'nun birlikte çalışabileceğinin sinyallerini verdi.


Projeyle ilgili gelişmeler çok yakında...

Duyurular

duyuru Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin...

Etkinlikler

etkinlik DFW - Denizli Fashion Week