detgis logo
eturkiye
eturkiye
emevzuat
resmi gazete
egenelge

misyonvizyon
Dokumacılar Odası ziyareti ve yeni projemiz

Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı İsa Dal, DETGİS Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Koltuksuz ve Pamukkale Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümünden Yard.Dç.Dr. Yıldıray Turhan, Denizli Dokumacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tuna'yı ziyaret ettiler.

Ziyarette, Denizli de fason dokuma takibinin online sistemle yapılabilirliği görüşüldü.
DETGİS & Denizli Dokumacılar Odası & PAÜ işbirliğiyle gerçekleşecek Online sistemin fason dokuma takibinde, geleceğin net bir şekilde görülebilmesi, takvimsel net bilgilerin yer alacağı kolay kullanımlı bir programla kapasite kullanım oranlarının belirlenebileceği ve arz talep dengesinin güncel değerlerinin bulunabileceği bir program hedeflenmektedir. 
Sisteme dahil olacak firmaların da bilgilerinin güncel olacağı bu programla dokuma tezgahlarının kullanılabilir tarihlerinin görülmesi, fason dokuma yapan ve yaptıran firmalar için büyük bir kolaylık sağlayacağı düşünülmektedir.

Söz konusu programın hayata geçişiyle ilgili, gerçekleşecek diğer ziyaretler ve teknik alt yapı yapı çalışmalarının tamamlanması için gerekli çalışma başlatılmıştır. 

Duyurular

duyuru Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin...

Etkinlikler

etkinlik DFW - Denizli Fashion Week