detgis logo
eturkiye
eturkiye
emevzuat
resmi gazete
egenelge

misyonvizyon
Denizli'den direkt uçakla HEIMTEX'e gitmek istemez misiniz?

Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği, Üyelerinin sektörel fuarlara katılımı, söz konusu fuarlar da yurt içi ya da yurt dışı formata uygun olarak yer almayı, Üyelerini bu konuda doğru bilgiler ışığında yönlendirmeyi ilke edinmiştir. Bu minvalde 2015 yılında gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Tekstil Makinaları Fuarı (ITMA) Denizli Milano direkt uçuşu, konaklama ve şehir turu gezi programları ile
Denizli de STK olarak bir ilke imza atmış ve organizasyonu başarı ile gerçekleştirmiştir.

İTMA Fuar ziyareti organizasyonunun başarı ile gerçekleşmesinin en önemli kriterlerinden biri
katılımcıların tamamıyla rahat, konforlu ve programlı bir şekilde seyahat etmesi amacıyla gösterilen özen, Fuar ziyaretinden maksimum seviyede istifade için en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş programlama dikkati çekmektedir. İTMA’nın ardından DETGİS, almış olduğu olumlu geri bildirimler ile söz konusu fuar organizasyonlarına ağırlık vermeyi, Üyelerinin Uluslararası Fuarlara katılımını en üst seviyeye taşımayı hedeflemiş ve bu doğrultuda çalışmalarına başlamıştır.

Yerel kurum ve kuruluşların söz konusu organizasyonlara desteğinin ve kazanılmış olan güvenin gücüyle, 2017 yılında Almanya’nın Frankfurt kentinde 10 - 13 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek  olan, Dünyanın en büyük ev tekstili fuarı Heimtex’e Denizli’den direkt uçak ve konaklama paket programıyla ziyaret gerçekleştirecektir.
9 Ocak 2017 Pazartesi günü gidiş ve 14 Ocak 2017 Cumartesi günü dönüş olmak üzere hazırlanan
DETGİS Faur programı, tarih ve uçuş planı ile katılımcılarının vakit kaybı yaşamadan, hem stantlarını kurabilecekleri hem de dinlenmiş olarak Fuarın ilk gününe başlayacakları bir organizasyon olacaktır. Ayrıca daha önce olduğu gibi KOSGEB desteğine de gerekli başvuru yapılacaktır.

2017 yılının ilk büyük fuarı olan Heimtex, Uluslararası üreticilerin katılımı ve ziyaretçileriyle tüm yıl için tasarım ve yeni trendlerin izlendiği öncü fuar özelliğini korumaktadır.  Yeni iş bağlantılarının kurulduğu, Dünya pazarının önemli bir ayağı olan fuara,  Denizli’den direkt uçakla, tüm ayrıntıların ve rahatın düşünüldüğü, gezi, yemek ve ekstralarıyla hazırlanan paket programa katılım için Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği DETGİS ya da MERSA Tur ile iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Duyurular

duyuru Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin...

Etkinlikler

etkinlik DFW - Denizli Fashion Week