detgis logo
eturkiye
eturkiye
emevzuat
resmi gazete
egenelge

misyonvizyon
DETGİS, Tekstil ve Hazır Giyim Tasarımcılarıyla Buluşuyor

Değerli Üyelerimiz,

Şirketlerin bünyesinde ya da dışarıda freelance olarak çalışan tasarımcıları bir araya getirerek, Denizlinin tasarım ve moda haritasını çizmek amacıyla bir toplantı organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Sektörümüzün geleceğini tasarım, moda ve markalaşmaya bağlamak için, öncelikle mevcut durumu değerlendirmekle birlikte, eksiklerin giderilmesi için ivedi çalışmalar başlatmamız gerekmektedir. Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu yönetim kurulu üyesi olan derneğimizin, içinde Moda Tasarımcıları Derneği ve bunun gibi birçok önemli dernekleri barındıran bir çatı altında yer alması, çözüm ve geliştirme anlamında çok önemli katkı sağlayacaktır.

Hızla oluşturmaya gayret göstereceğimiz Moda ve Marka ya giden yolumuzda, standartların oluşturulması, eğitim ve seminer programları organizasyonu, tasarım ve moda sokağı çalışmalarının şekillendirilmesi, önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Bu bağlamda Denizli de faaliyet gösteren tüm freelance ve firmalarda görev alan tasarımcılarımızı bu önemli buluşmaya davet ediyoruz.

Davetliler: Denizli de serbest ya da firmaların bünyesinde çalışan tüm tasarımcılar

Tarih:  7 Eylül Çarşamba
Saat:  17:30 – 18:00 Kayıt ve İkramlar
            18:00 – 19:30 Konuşma Programı

Yer: DENİB – Denizli İhracatçılar Birliği Seminer Salonu

Saygılarımızla,
DETGİS – Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği

Duyurular

duyuru Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin...

Etkinlikler

etkinlik DFW - Denizli Fashion Week